GSK.U.1450-1 PRZEKŁADNIA PRZYMYKOWA
GSK.U.1450-1 PRZEKŁADNIA PRZYMYKOWA - sklep internetowy Winkhaus
Mała ilość
Numer artykułu 5002789
EAN 4026058094163
Jednostka szt.
Gwarancja
Informacje o bezpieczeństwie
Czas realizacji zamówienia:
Opis
Typ elementu: Zestaw listew
Surowiec okna: aluminium drewno Tworzywo stal
Wrąb okuciowy skrzydła: Wrąb okuciowy 16 mm
Strona okuwania: DIN lewy DIN prawy
Sposób otwarcia/kolejność otwi: Rozwierane
Dornmas: -1,00 mm
Wysokość klamki: stała
Wysokość klamki: 550,00 mm
min. WWO: 1200,00 mm
maks. WWO: 1450,00 mm
Liczba punktów ryglujących: 1,00
Liczba zaczepów: 1,00
Zamontowany fabrycznie zaczep: SEF
Typ okna el. specjalne: Słupek, skrzydło bierne
Typ profilu słupka: 16 mm wrąb okuciowy