GK.U.2150-2.ZN ZASUWNICA
GK.U.2150-2.ZN ZASUWNICA
GK.U.2150-2.ZN ZASUWNICA - sklep internetowy Winkhaus
Dostępny
Numer artykułu 4988187
EAN 4026058035005
Jednostka szt.
Gwarancja
Informacje o bezpieczeństwie
Czas realizacji zamówienia:
Opis
Typ elementu: Przekładnia wpuszczana
Surowiec okna: aluminium drewno Tworzywo stal
Wrąb okuciowy skrzydła: Wrąb okuciowy 16 mm
Strona okuwania: DIN lewy DIN prawy
Sposób otwarcia/kolejność otwi: Rozwierno-uchylane
Dornmas: 15,50 mm
Wysokość klamki: stała
Wysokość klamki: -1,00 mm
Z kluczykiem: nie
min. WWO: 1900,00 mm
maks. WWO: 2150,00 mm
Liczba punktów ryglujących: 3,00
Rodzaj punktu ryglującego: Grzybki okrągłe
Liczba zaczepów: -1,00
Kolor: srebrny
Powłoka: ocynkowana
Oś wkrętu adaptera klamki bezr: -1,00
Wymiar zabieraka: -1,00
Kierunek skoku: równobieżna
Skok przekładni: 38,00
Zaciskanie: nie
Przystos. do montażu automat.: nie
Głębokość wrębu: -1,00 mm
Możliwość łączenia: tak
Wersja przekładni: jednoczęściowa
blokada przeciwwyważeniowa: nie
Opakowanie: Wielorazowe
Produktmarke: proPilot
Segment produktu: Concept
Elementy okucia: Przekładnia
Sortierung Printsuite: 2,00
Jed.op.1 sztuk/Typ: 10 BD
Jed.op.2 sztuk/Typ: 400 L7
Sposób otwarcia: Okucia rozwierano-uchylne
Grupa produktu: proPilot
Więcej informacji
Marka WINKHAUS
Typ elementu ryglującego Rolka mimośrodowa proPilot
Typ okna Standardowe
Położenie klamki Stałe względem dołu skrzydła
Dornmas 15,5 mm (standardowy)