GASK.GZ.945-1.E3 PRZEKŁADNIA PRZYMYKOWA
GASK.GZ.945-1.E3 PRZEKŁADNIA PRZYMYKOWA - sklep internetowy Winkhaus
Mała ilość
Numer artykułu 4974969
EAN 4026058093777
Jednostka szt.
Gwarancja
Informacje o bezpieczeństwie
Czas realizacji zamówienia:
Opis
Typ elementu: Zasuwnica przymykowa
Wariant zasuwnicy przymykowej: Zasuwnica przymykowa GZ
Surowiec okna: aluminium drewno Tworzywo stal
Wrąb okuciowy skrzydła: Wrąb okuciowy 16 mm
Strona okuwania: DIN lewy DIN prawy
Sposób otwarcia/kolejność otwi: Rozwierane
Dornmas: -1,00 mm
Wysokość klamki: stała
Wysokość klamki: 260,00 mm
Z kluczykiem: nie
min. WWO: 695,00 mm
maks. WWO: 945,00 mm
Liczba punktów ryglujących: 1,00
Rodzaj punktu ryglującego: Zaczep
Liczba zaczepów: 1,00
Zamontowany fabrycznie zaczep: SEF
Typ okna el. specjalne: Słupek, skrzydło bierne
Typ profilu słupka: 16 mm wrąb okuciowy